13. června 2013

Zvířecí outfity 6

Dnešní, už šesté, zvířecí outfity jsou zase jednou pro změnu méně povídací, ale já si stejně myslím, že texty u obrázků z polyvore stejně nikdo moc nečte, co?

Tetra neonová (Neonka obecná)První inspirací mi byla rybička jménem tetra neonová.

A ano, vidíte správně,  překvapivě jsem zvládla vytvořit model bez šatů, sukně, klobouku a podpatků. Takových jste od mě ještě moc neviděli, že?
summerKdyž už vážně nemůžu žádné zajímavé zvíře najít, sahám většinou po papoušcích, tenhle se konkrétně jmenuje papežík zelenohřbetý.


Jestli minulý model byl na mne neobvyklý a postrádal spoustu typických věcích, tak můžete vidět, že tady jsem se naopak vyřádila.

red dress


2 komentářů:

Maruška řekl(a)...

Jenom dva outfity? Jsem se těšila, jak to tady po nějaké době zkouknu, a ono to je tak krátký? :/ No nic, už se těším na další článek! :)
Chtěla jsem ti založit mimochodem blog tady na Bloggeru, ale jelikož to máte nějaké složité, zůstala jsem na Blogu. :D Možná, až se budu nudit, to tu nějak vykoumám. :D

Katie řekl(a)...

Prosimtě, vůbec nestíhám.:-) Ale od příštího týdne to snad bude ve škole trochu volnější, tak snad obnovím nějakou pravidelnost.:-)
Fakt? Mně to nějak složité teda nepřišlo a to je co říct.:-)