27. srpna 2014

Soutěž - Nové čtení

Nové čtení skončila a vy jistě netrpělivě čekáte na slíbenou soutěž. O co se tedy bude soutěžit?Určitě čekáte něco netradičního. Ano máte pravdu. Cenou je český historický román Dva proti Říši. A aby toho nebylo málo, dostanete ho ve formě audioknihy. Audioknihu do soutěže věnovalo nakladatelství OneHotBook a šanci na ni má každý, kdo splnil všechny úkoly. Takže rychle sepište články a doplňte odkazy. Jestli jste nějaký odkaz už nestihli dodat, můžete mi ho napsat do komentáře (pod tenhle článek, ať to nemusím hledat).To ale není všechno. Další cenou jsou tyhle náušnice a vyhraje je autor nejlepšího článku. A protože jsem je vyráběla já, tak se sama rozhodnu, kdo má nejlepší článek.:-)


PS: Sice jsem do úvodního článku psala vyhlášení 31. 8., ale obávám se, že to asi nestihnu, takže čekejte článek/video v pondělí nebo v úterý.
PPS: Jestli máte zájem o návod na náušnice, napište mi do komentářů. Chci si udělat ještě jedny pro sebe, takže klidně nafotím.

2 komentářů:

MooX řekl(a)...

Audiokniha mě na první pohled moc nezaujala, ale po přečtení anotace nevypadá špatně. :) Jinak jsem všechny články publikovala každou neděli a k tobě dávala odkaz, když jsem tvůj článek na daný úkol viděla. :)

Maruška Friedlová řekl(a)...

http://maybe-better-choice.blogspot.cz/2014/08/nove-cteni-u-katie-7-8.html 7+8

Promiň, ale nstíhala jsem. Byla jsem na soustředění a blah a blah. :) náušnice jsou krásný, opravdu:)) návod bych určitě ocenila. ;)